17:30

Czy wspomniałam, że Cię kocham?

Hej no i ferie się skończyły... W poniedziałek do szkoły. Dzisiaj recenzja książki Estelle Maskame "Czy wspomniałam, że Cię kocham?".

Pierwszy tom serii DIMILY już za mną. Premiera drugiej części odbędzie się 02.03.2016r, czego nie mogę się doczekać. 

Rodzice Eden Munro rozwiedli się kilka lat wcześniej, od tamtego czasu nie widziała się z ojcem. Więc możecie sobie wyobrazić jakie było jej zdumienie, kiedy otrzymała z jego strony zaproszenie na wakacje. Na początku nie wie, jaką podjąć decyzję, ale to w końcu Kalifornia! Jaka nastolatka nie chciałaby spędzić tam wakacji? Jedynym minusem jest to, że będzie musiała poznać nową rodzinę ojca. Czy jest na to gotowa? Odpowiedź jest prosta: nie dowie się, jeśli nie sprawdzi. Wsiada w samolot do Santa Monica i zaczyna wakacje marzeń. Poznaje synów swojej macochy: Jamiego, Chase'a i najstarszego Tylera. Nastolatka miała nadzieję, że jej przyjazd polepszy relację z ojcem, ale jak się okazuje nie ma na to nadziei, więc postanawia się cieszyć z czasu jaki może tam spędzić. Dziewczyna zaczyna życie, jakiego nie prowadziła w Portland. Zaczyna imprezować, pić alkohol i... łamać zasady. Dla grzecznej dotąd Eden jest to nowość.  Tyler jest dla niej tajemnicą, zagadką, którą pragnie rozwiązać. Między nimi powstaje dziwna więź, której żadne z nich się nie spodziewało. Ta miłość nie ma prawa bytu. Jak sobie z nią poradzą? 
Książka łatwa i szybka do czytania. Bardzo mi się podoba i z niecierpliwością czekam na kolejną. Polecam ją głównie osobą w moim wieku, ale starszym czytelnikom też może się podobać. Zapraszam do czytania :)Autorka jest młoda, ma 19 lat! W wieku 17 zaczęła dodawać rozdziały swojej powieści na stronie internetowej "Wattpad". Teraz ma fanów na całym świecie. I jak sama przyznała jest molem książkowym :)
Miłej niedzieli. :)6 komentarzy:

 1. Świetny wpis ! Może kiedyś przeczytam ;)

  marthabloguje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. chetnie cos bym poczytala :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może kiedyś przeczytam :D
  Obs za obs? Jak zaobserwujesz to napisz
  w komentarzu, a na pewno się odwdzięczę :)
  aparacikxxl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję - będzie mi miło jesli mojego bloga rowniez zaobserwujesz ;)
  co do postu - zadziwił mnie wiek autorki postu ;)
  pozdrawiam. www.mamamagda.ml

  OdpowiedzUsuń

Komentarze motywują, więc są mile widziane :* Dziękuję za odwiedziny.

Copyright © 2016 W drodze do krainy marzeń... , Blogger