21:34

Ciekawe książki Witam, dzisiaj chcę pokazać wam ciekawe książki, które ostatnio czytałam.Książka ta nazywa się "Tajemnicze domki dla lalek". Jest bardzo ciekawa kiedy otworzymy, niektóre strony widać  domki,  za domkami kryją się ukryte obiekty, które należy odszukać. 
Następna książka nosi tytuł "Wielka księga dekoracji i przepisów na Boże Narodzenie",  są tam wspaniałe pomysły na zrobienie prezentów i ozdób na święta.

Dalej pokażę książkę pt. "Smokologia". Jest tu dużo ciekawych rysunków i tekstów o Smokach. 
Jedną z ciekawszych książek jest książka "Księga czarów". Jest w niej wiele ilustracji i ciekawych (zabawnych) tekstów o czarach.
 Równie ciekawą książką jest książka "Potrafię narysować..." Można się dzięki niej nauczyć rysować krok po kroku zwierzątka, ludzi i dinozaury.

Następną książką o rysowaniu jest  książka pt. "Kurs rysowania" jest to bardziej zaawansowana książka.


Ciekawą książką jest również książka "Tylko dla dziewczyn". Jest w niej dużo pomysłów na nudne dni. Są tam różne pomysły np. jak ze starych spodni zrobić torebkę.
 Znam też inne ciekawe książki do czytania np. "Pajączek na rowerze", "Pompon" "Piosenki dla Pauli" itp.Polecam też różne gry planszowe: 

Scrabble, Super farmer, Cluedo, Wielkie zakupy itp.


Mam też ciekawe książki kucharskie np.  "Musierowicz na gwiazdkę", "Gotuj razem z Gustoe", "Kubuś Puchatek zaprasza na ciasteczka", "Cecylka Knedelek (wygrana na blogdomowy zakątek )". 
5 komentarzy:

 1. Najbardziej zainteresowała mnie książka Tajemnicze domki dla lalek. Chętnie bym ją obejrzała i pootwierała te okienka i drzwiczki.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za ciekawe podpowiedzi odnośnie książek :) Jestem molek książkowym, więc napewno skorzystam. Najbardziej zainteresowała mnie książka M.Musierowicz, "Pajączek na rowerze" , "Tylko dla dziewczyn".

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe książki, zwłaszcza ta o domkach dla lalek i te o rysowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że propozycje książek komuś się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super książki, te tytuły przydadzą mi się na prezenty:)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze motywują, więc są mile widziane :* Dziękuję za odwiedziny.

Copyright © 2016 W drodze do krainy marzeń... , Blogger